Autoryzowany Serwis Tecnoclima

serwis-nagrzewnic-tecnoclimaSerwis-nagrzewnice-gazowe-Tecnoclima

Profesjonalny serwis urządzeń grzewczych,  regularne przeglądy instalacji najlepszym gwarantem niezawodnego działania  urządzeń nadmuchowych w okresie grzewczym

TECNOCLIMA zapewnia swoim klientom stałą obsługę posprzedażową zarówno w okresie rękojmi jak i po tym okresie. Udostępnia potrzebne materiały eksploatacyjne oraz części zamienne dla całej oferowanej palety urządzeń.

Zakres działania Autoryzowanego Serwisu TECNOCLIMA zgodnie z wytycznymi producenta obejmuje:

W ramach współpracy z Autoryzowanymi Serwisami na terenie Polski zapewniamy:

Ogólnopolska sieć autoryzowanego serwisu, cykliczne szkolenia Serwisowe, możliwość bezpośredniej konsultacji z serwisem, to gwarancja skutecznego i szybkiego działania.

             Kontakt z działem serwisu:
          Mirosław Partyka
             e-mail: m.partyka@k-bausysteme.pl
             mobile: +48 601 792 550

zapytanie-serwisowe-tecnoclima-urzadzenia WYŚLIJ ZAPYTANIE O SERWIS

Wypełniając i wysyłając formularz akceptujsz, że administratorem powyższych danych osobowych będzie K-Bausysteme Sp. z o.o., ul. Ostrowska 382, 61-312 Poznań, NIP 6211689409. Dane wprowadzone do formularza przetwarzane będą wyłącznie na podstawie Twojej zgody (Art. 6 ust. 1 lit. a "RODO"). Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i niezbędne do przetworzenia zapytania oraz, że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji, ich poprawiania, a także żądania zaprzestania przetwarzania.

Wyrażasz również zgodę dla K-Bausysteme Sp. z o.o., ul. Ostrowska 382, 61-312 Poznań, NIP 6211689409 na przetwarzanie danych osobowych w celu przesyłania informacji o produktach, usługach oraz sporządzania ofert drogą elektroniczną na podany adres email/numer telefonu, zgodnie z polityką prywatności: Polityka prywatności. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz, że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji, ich poprawiania, a także żądania zaprzestania przetwarzania.

Podanie danych jak i akceptacja powyższych punktów  jest dobrowolna, jednak brak akceptacji powyższych punktów uniemożliwi nam kontakt z Państwem w celu przedstawienia stosownej oferty.

 

Strefa serwisanta

Zaloguj
Powietrzne systemy nadmuchowe-grzewcze-wentylacyjne-klimatyzacja-hal-nagrzewnice-rooftopy-Poznań
Impressum Polityka prywatności Zaloguj | Mapa strony |  W górę strony  W górę strony