energooszczedne-ogrzewanie-hal

SILNY ASORTYMENT I KOMPETENCJA W BRANŻY ATUTAMI OMNI SCALA

ekologiczne-ogrzewanie-hal-przemyslowych
centrale-grzewczo-wentylacyjne-Tecnoclima
Od 1992 roku Omni Scala działa w branży HVAC. Początkowo  zajmowała się impotrem przepływowych podgrzewaczy wody niemieckiej firmy Stiebel Eltron i gazowych kotłów Hydrotherm. Równolegle zajęła się wdrażaniem nowego i nieznanego jeszcze w Polsce systemu ogrzewania powietrznego opartego o gazowe, wymiennikowe nagrzewnice powietrza włoskiej firmy Robur,  tworząc od 1993 do 2004 jej markę w Polsce.
 
Przystąpienie Polski do Unii Europejskiej w 2004 r. otworzyło nowe możliwości w zakresie rozszerzenia i uatrakcyjnienia oferty. Współpraca podjęta z włoską firmą TECNOCLIMA na zasadzie reprezentacji producenta na rynku polskim - zaowocowała zwiększeniem liczby oferowanych typów urządzeń i przede wszystkim ich wydajności. Bogaty asortyment i wysoka jakość przemysłowych urządzeń nadmuchowych TECNOCLIMA, pozwoliły sprostać nowym wymaganiom rynku wobec stale rosnących potrzeb w zakresie wentylacji mechanicznej opartej o gazowe wymiennikowe nagrzewnice powietrza. Działania wzmocniły i ugruntowały wysoką pozycję firmy w sektorze nadmuchowej techniki grzewczo-klimatyzacyjnej, a w ostatnich latach wzbogaciły ofertę o całą gamę urządzeń kondensacyjnych.
 
Kilkunastoletnie doświadczenie i niekwestionowana kompetencja w branży, solidność w działaniu oraz dobra organizacja pracy sprawiły, że niemiecki Oldenbourg Verlag powierzył na zasadzie licencji wydanie kultowego poradnika Ogrzewanie + Klimatyzacja, opatrzonego po 14 latach od poprzedniego wydania nowym tytułem: Kompendium wiedzy: Ogrzewnictwo, Klimatyzacja, Ciepła woda, Chłodnictwo
W projekcie tym uczestniczyli naukowcy z Politechniki Wrocławskiej, Poznańskiej oraz Warszawskiej. Wielu specjalistów z branży HVAC z ogromnym zaangażowaniem wspierało swoją wiedzą, techniczną znajomością j.niem., sponsoringiem oraz reklamą to niezwykłe przedsięwzięcie. Więcej na temat  tego projektu znajdziesz  na stronie  www.recknagel.pl

Inicjatywa, zaangażowanie, tempo oraz determinacja z jaką realizowano to przedsięwzięcie zostało docenione oraz uhonorowane w 2008 r. prestiżową nagrodą "Złoty Buzdygan", przyznawaną przez  Kapitułę Złotego Buzdygana Air & Heat.

więcej o nas w artykule...
profesjonalne-urzadzenia-ogrzewanie hal
Powietrzne systemy nadmuchowe-grzewcze-wentylacyjne-klimatyzacja-hal-nagrzewnice-rooftopy-Wrocław
Impressum Zaloguj | Mapa strony |  W górę strony  W górę strony