Impressum 

K-Bausysteme Sp. z o.o.
ul. Ostrowska 382
61-312 Poznań

PL 621-168-94-09

biuro@k-bausysteme.com

Informacje znajdujące się na niniejszej witrynie można przeglądać, ściągać i drukować wyłącznie na użytek prywatny. Wszystko co można przeczytać bądź zobaczyć na niniejszej stronie, jest chronione prawem autorskim, o ile nie zastrzeżono inaczej. Bez pisemnej zgody K-Bausysteme zakazane jest rozpowszechnianie, przekazywanie lub wykorzystywanie w jakikolwiek inny sposób zawartości tej witryny do użytku publicznego bądź w celach zarobkowych, w szczególności dotyczy to tekstów i obrazów. Zdjęcia umieszczone na niniejszej witrynie pochodzą z własnych zasobów K-Bausysteme , zostały udostępnione przez TECNOCLIMA lub zostały zakupione na zasadach licencji w © fotolia.pl, ©dreamstime.com oraz © Depositphotos.com/borysshevchuk , © Depositphotos.com/nelka7812.


K-Bausysteme udostępnia za pośrednictwem niniejszej witryny, linki do innych witryn i zasobów internetowych. Mając na względzie, że K-Bausysteme  nie ma możliwości sprawowania kontroli nad takimi witrynami i zasobami, K-Bausysteme zastrzega niniejszym, iż nie odpowiada za treść zawartą na takich witrynach lub w zasobach, ani nie odpowiada za dostępność takich zewnętrznych witryn i ich zasobów.

Producent prezentowanych urządzeń – TECNOCLIMA zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian technicznych i modyfikacji swojej palety asortymentowej.

Ceny zawarte na stronie www nie są ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Stanowią przybliżoną informację o produktach, które można zamówić  i po uzgodnionej cenie zakupić. Uzgodnienie oraz potwierdzenie cen zakupu odbywa się telefonicznie lub drogą mailową.

Powietrzne systemy nadmuchowe-grzewcze-wentylacyjne-klimatyzacja-hal-nagrzewnice-rooftopy-Poznań
Impressum Polityka prywatności Zaloguj | Mapa strony |  W górę strony  W górę strony