Impressum 

OMNI SCALA
ul. Księska 4-6
52-020 Wrocław

PL 8990003354

biuro@omniscala.pl

Informacje znajdujące się na niniejszej witrynie można przeglądać, ściągać i drukować wyłącznie na użytek prywatny. Wszystko co można przeczytać bądź zobaczyć na niniejszej stronie, jest chronione prawem autorskim, o ile nie zastrzeżono inaczej. Bez pisemnej zgody OMNI SCALA  zakazane jest rozpowszechnianie, przekazywanie lub wykorzystywanie w jakikolwiek inny sposób zawartości tej witryny do użytku publicznego bądź w celach zarobkowych, w szczególności dotyczy to tekstów i obrazów. Zdjęcia umieszczone na niniejszej witrynie pochodzą z własnych zasobów OMNI SCALA , zostały udostępnione przez TECNOCLIMA lub zostały zakupione na zasadach licencji w © fotolia.pl, ©dreamstime.com oraz © Depositphotos.com/borysshevchuk , © Depositphotos.com/nelka7812.

Teksty informacyjne prezentowane na stronie www.nagrzewnice.wroclaw.pl w zakładce Recknagel radzi  stanowią własność intelektualną, chronioną prawem autorskim Wydawnictwa OMNI SCALA , nie mogą być pobierane i rozpowaszechniane na innych witrynach internetowych bez zgody wydawcy. Monitoring nad nieupoważnionym rozpowszechnianiem zasobów z Kompendium wiedzy "Ogrzewnictwo-Klimatyzacja-Ciepła Woda-Chłodnictwo", potocznie nazywane Recknagel® - prowadzi Kancelaria ProBono - Dariusz Puczydłowski z Białegostoku


OMNI SCALA udostępnia za pośrednictwem niniejszej witryny, linki do innych witryn i zasobów internetowych. Mając na względzie, że OMNI SCALA  nie ma możliwości sprawowania kontroli nad takimi witrynami i zasobami, OMNI SCALA  zastrzega niniejszym, iż nie odpowiada za treść zawartą na takich witrynach lub w zasobach, ani nie odpowiada za dostępność takich zewnętrznych witryn i ich zasobów.

Producent prezentowanych urządzeń – TECNOCLIMA zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian technicznych i modyfikacji swojej palety asortymentowej.

Ceny zawarte na stronie www nie są ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Stanowią przybliżoną informację o produktach, które można zamówić  i po uzgodnionej cenie zakupić. Uzgodnienie oraz potwierdzenie cen zakupu odbywa się telefonicznie lub drogą mailową.

Powietrzne systemy nadmuchowe-grzewcze-wentylacyjne-klimatyzacja-hal-nagrzewnice-rooftopy-Wrocław
Impressum Polityka prywatności Zaloguj | Mapa strony |  W górę strony  W górę strony